Gündem

Beşiktaş’ta döner bıçağı ile dehşet!

Beşiktaş’ta döner işletmesi olan bir vatandaş ile yabancı uyruklu bir turist arasında çıkan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Henüz işin aslı tam olarak bilinmiyor olsa da dönerciden alınan ifadeye göre turistin kendisine arapça birşeyler söylediğini, yanında çalışan arapça bilen birine ne dedi diye sorduğunda ise “küfür etti abi” demesinin üzerine döner bıçağı ile saldırdığı biliniyor.

Her yer kan içerisinde kaldı

Bıçakla yabancı uyruklu gencin kolunu yaralayan dönerci çevredekilerin polisi aramasıyla göz altına alındı. Yaralıya ilk müdahale çevrede bulunana vatandaşların peçete ile müdahalesi ile yapıldı. Ambulansta sağlık ekipleri kanamayı durdurdu ve hastaneye sevk edildi.

Böyle birşey olamaz!

Çevredeki vatandaşlar dönerciye tepki gösterdi. Böyle birşey olamaz, bu nasıl bir vahşiliktir diye çevrede bulunan bir vatandaş yorum yaptı.

Dönerci ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. yabancı turistte tedavisinin ardından karakola götürülerek ifadesi alındı. İşlemler henüz devam ediyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu