Ece Erken yaşadığı aşk yüzünden Söylemezsem olmaz’dan kovuldu mu?

Ece Erken’in evli bir adamla aşk yaşadığı ortaya çıktıktan sonra gözler söylemezsem olmaz programında sunuculuk yapmaya devam edecek mi etmeyecek mi diye program yapımcılarına dönmüştü. Bu konuyla alakalı bir açıklama yapılmazken sosyal medyada Ece Erken’in bir daha sunuculuk yapamayacağı iddia edilmişti.

Günlerdir bu konuda tek bir şey söylemeyen Ece Erken sessliğini bozarak sosyal hesabından story atarak gerekli cevabı verdi. Öncesinde 15 yıllık evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile olan aşkının savunması olarak 15 ay önce Şafak’ın eski eşine açmış olduğu boşanma davası açıldığını gösterdi.

Benan hanım Erken’i yalanladı!

Bu açıklamanın ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu ise bu birliktelikten 3 ay önce  haberinn olduğunu, Ece Erken’in böyle bir açıklama yapmasının üzerine 3 ay önce eşi ile çektiği fotoğrafı yayınlayarak o tarihlerde boşanmanın olmadığını söyledi.

ece erken soylemezsem olmaz kovuldu mu
ece erken soylemezsem olmaz kovuldu mu

Ece Erken Paylaşım yaparak cevap verdi

Söylemezsem olmaz programından kovulduğuna dair iddialara sosyal medya hesabından cevap veren Ece Erken “asılsız dedikodulara inanmayın. Pazartesi görüşürüz” diyerek @bilalozbilge ve #bircanbalii hesaplarını da etiketledi.

Google Haberler'de Jodd Haber'i Takip Et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı