Magazin

Gülben Ergen’in aylık maaşı “15 bin TL” çıktı

Gülben Erken ve eski eşi Erhan Çelik arasındaki anlaşmazlık mahkemeye taşındı. Erhan Çelik tarafından açılmış olan hakaret davasına katılarak ifade veren Gülben Ergen, mahkeme salonunda aylık maaşını söyleyince herkes şoke oldu.

Açılan davada 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasına çarptırılması istenen Gülben Ergen hakimin hakkında verdiği kararla beraat etti. İstanbul’da görülen davada ünlü şarkıcı ve oyuncunun tutanaklara geçen ifadesi ise sosyal medyada gündem oldu.

15 BİN TL KAZANIYORUM

Gülben Ergen, mahkemeye aylık gelirinin 15 bin tl olduğunu açıkladı. Erhan Çelik, eski eşi Gülben Ergen’e Emine Bulut’a hakaret ettiği gerekçesi ile dava açmış ve hakaret suçlamasından 2 yıl ile 4 aya kadar hapis cezası ile yargılanmasını talep etmişti.

Gülben Ergen’in davası bugün sonuçlandı ve tutanaklarda yer alan ifadelere göre gülben ergen aylık sadece 15 bin tl kazanıyormuş. Bu durum akıllara oynadığı reklam filmlerini ve konserlerini de getirdi. Ünlü şarkıcı sadece 1 konserden 100 binlerce para kazanırken aylık gelirinin 15 bin tl olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Erhan Çelik: pes etmeyeceğim!

Davayı kaybeden eski eş Erhan Çelik ise bunun burada bitmeyeceğini, istinaf mahkemesine davayı taşıyacağını belirtti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu