Magazin

Zülfü Livaneli Korona haberlerini yalanladı

Geçtiğimiz gün ünlü sanatçı Zülfü Livaneli’nin de koronavirüse yakalandığı bazı haber sitelerince iddia edilmişti. Birçok kişi bu haber karşısında üzülerek twitter hesaplarında bu paylaşımı yaparak, üzüntülerini paylaşmıştı.

Fakat bugün Zülfü Livaneli’nin twitter hesabından yaptığı paylaşımla, haberlerin asılsız olduğu, sağlığının yerinde olduğu anlaşıldı.  Livaneli yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Hasta olduğuma dair haberler yayılmış. İyiyim dostlar, hasta değilim, sevgiler

Türkiye’de vaka sayısı artıyor!

Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan verilere göre Türkiye’de 1 günde 168 vakanın daha dahil olmasıyla toplam vaka sayısı 359’a ulaştı. Bakan Fahrettin Koca’nın yaptığı açıklamaya göre bir gün içinde 1978 test yapıldığı ve bunlardan 168’inin pozitif çıktığı ifade edildi.

Uzmanlar tüm vatandaşlarımızı evde kalmalarını, insanlarla ilişkilerine bir süre ara vermelerini, temizliğe dikkat edilmesi gerektiğini değişik programlar vesilesi ile anlatıyorlar.

Kaynak: @LivaneliZulfu

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu