BilgiSosyal

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Fragmanı

Türkiye de son zamanlarda dizi adına baya önemli gelişmeler olurken film sektöründe de baya kendinden söz ettirecek gibi duruyor. Yapılan işlere harcanan paralar ve ortaya çıkan filmler Hollwood’u kıskandıracak cinsten Türklerin şanlşı tarihi ile muhteşem prodücsiyon birleşince ortaya zaten ister istemez seyir zevki yüksek bir film çıkıyor. Gelin hep beraber fragmana ve oyuncu kadrosuna bakalım.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osmanın yapımcısı olan Mustafa Bozdağ tarafından çekilmektedir. Zaten Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osmana bakarsak fragmana bakmadan güzel bir şeyin ortaya çıkacağı belli son olarak Kuruluş Osman dizisinin yapımcılığını üstlenen Mustafa Bozdağ bu dizi hakkında dünya genelinden gelen tebrik mesajlarını alırken hemen onun ardından 17 Ocak 2020 yılında Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı adlı filmi vizyona koymanın peşinde ve bu film de kendinden söz ettirecek gibi görünüyor.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Oyuncuları

Emre Kıvılcım

Levent Özdilek

Ece Çeşmioğlu

Ebru Özkan

Serdar Gökhan

Seray Kaya

Ogün Kaptanoğlu

Cemal Hünal

Funda İlhan

Selda Alkor

Eren Vurdem

Sezgin Erdemir

Oguzhan Yarımay

Atilla Güzel

Tolga Akkaya’dır.

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Fragman’ı

Sizlerinde bu film hakkında merak ettikleri varsa alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu