Spor

Fatih Terim sağlık durumu ile alakalı mesaj paylaştı

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, geçtiğimiz hafta bazı sağlık sorunlarından dolayı hastaneye gitmiş ve bir takım testlere tabi tutulmuştu. Fatih Terim’in sağlığı ile alakalı koronavirüs olabileceği şüphesiyle korona testi yapılması üzerine sonuç pozitif çıkmış ve karantina altına alınmıştı.

Fatih Terim’in sağlık durumu ile alakalı kızı her gün detaylar paylaşıyor fakat bugün Fatih Terim’in sosyal medya hesabından sağlık durumu ile alakalı bir paylaşım yapıldı ve durumunun gayet iyi olduğu ifade edildi.

Duaları hissediyorum

Fatih Terim’in paylaştığı mesajda çok duygulu olduğu, tüm sevenlerinin yaptığı her duayı yüreğinde hissettiğini söyledi. Bunun herkes için bir sınav olduğunu ve dualarla birlikte bu sınavı da aşacaklarını ifade etti. Akabinde ise iyi olduğunu ve daha da iyi olacağını ve herkese en içten duygularıyla teşekkür ederek sözlerine noktayı koydu.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu