BilgiGaleri

Samsung En Yeni Telefon Modelleri

Dünya telefon devi olan Samsungtan 3 adet yeni model piyasa sürülmek üzereyken sizler için hemen ufak bir araştırma sonucunda fiyatları, özellikleri ve hangi model olduklarını aylaşacağız. Bu telefonlar alınırmı pahalımı ucuzmu kendi bilgilerimizle sizlerle paylaşacağız. Gelin hep beraber bunlar hangi modeller ona bakalım.

Büyük bir ihtimalle orta sekment telefon modelleri olacak olan A11, A31 ve A41 modelleri 2020 yılında piyasa sürülmesi bekleniyor bu modeller kardeşleri olan A10, A30 ve A40 modellerinin bir üst sürümü olması bekleniyor fiyatları ise 1500 ile 2500 TL arasında olması beklenmektedir.

Şekli ve özellikleri hakkında henüz bir bilgi paylaşılmazken bilgiler paylaşılır paylaşılmaz sizler bu başlık altında anında haberdar olabilirsiniz. Samsung her sene orta gelirli ve yüksek gelirli insanlar için telefonlar üretmektedir bu modeller orta gelirli insanlar için ideal fiyat performans telefonları olarak piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Yüksek gelirli insanlar için ise S serisi ve Note serisini üretmektedir.

Sizlerin başka merak ettiği konu yada Samsung markasından memnun olmadğınız özellikler varsa alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu