Magazin

Hayat eve sığar kampanyasına destek artıyor

Korona ile mücadele etmek için her türlü yönteme başvuran sağlık bakanlığı son olarak sosyal medya üzerinden #hayatevesığar etiketi ile bir kampanya başlatarak, insanların evde kalmasını rica etti. Bu kampanya ülke genelinde kabul görürken bazı ünlü isimler de kampanyaya twitter veya instagram hesaplarından paylaşım yaparak destek oldular.

Geçtiğimiz gün Mazhar Alanson’un bugün ise Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çiftinin paylaştıkları görsellerle #hayatevesığar etiketini kullanmaları, kampanyayı daha çok kişiye ulaştırmalarına yardımcı oldu. İnanıyoruz ki bu kampanyaya ilerleyen günlerde daha çok ünlü isim katılarak, takipçilerine evde kalmalarını söyleyecek, istirham edeceklerdir.

Burak Özçivit, Fahriye Evcen hayat eve sığar kampanyası
Burak Özçivit, Fahriye Evcen hayat eve sığar kampanyası

Salgının gittikçe yayılması ve hastane imkanlarının tüm ülkeye aynı anda yetecek seviyede olmaması nedeiyle lütfen herkes evinde kalsın, dışarı çıkarak virüsün yayılmasına yardım etmesin ve sağlık çalışanlarının işlerini yapmalarını sağlasınlar.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu