Gündem

Şanlıurfa’da beton dökme tartışması ölümle sonuçlandı

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde öğle vaktinde iki amcaoğlu arasında tartışma çıktı. Komşu olan amca çocuklarından 55 yaşında olan İzzetin Öztürk ile yaş bilgisi alınmayan Mehmet Öztürk arasında, evlerinin önüne beton dökülsün mü dökülmesin mi tartışması çıktı.

Çok hızlı gelişen olayda tartışma büyüdü ve Mehmet Öztürk, evine girerek av tüfeğini çıkardı. Amcasının oğlu olan İzzettin Öztürk ve eşine doğru ateş etmeye başlayan Mehmet Öztürk iki kişiyi yaralayarak kayıplara karıştı.

Çevredeki vatandaşların polisi ve ambulansı aramasıyla olay yerine intikal eden güvenlik güçleri ve sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdahaleyi yaparak, yaralıları hastaneye kaldırdı.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen İzzettin Öztürk hayatını kaybederken eşi Sıdıka Öztürk’ün ise tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir.

Olay yerinden kaçarak uzaklaşan Mehmet Öztürk şimdilik kayıplara karıştı. Yakalanması için emniyet güçleri tarafından il genelinde arama başlatıldı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu