Magazin

Çukur dizisi koronavirüs nedeniyle çekilmiyor

Türkiye’de dün açıklanan verilere göre şimdiye kadar tespit edilmiş vaka sayısı toplamda 3,629’e ulaştı. Bu rakamı İtalya ile kıyasladığımızda beklenenin çok üstünde bir rakam olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere, TV programcıları, sanatçılar, tanınmış kişiler herkese evde kalmalarını tavsiye ederek, salgının yayılma hızını azaltmaya çalışmaktadırlar.

Bu nedenle TV programları da çekimlere ara vermiş, Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Çukur dizisi de set ekibinin toplanmaması için dizinin yeni bölümlerini çekmeyeceklerini açıkladı. Her hafta Pazartesi günleri yayınlana çukur dizisinin bu haftaki bölümü yerine Youtube’da çukur oyuncuları tarafından 35 dakikalık bir online buluşma yayınlandı.

Korona karantinası bitene kadar çukur evde programları yayınlanmaya devam edecek. 9 kişinin katıldığı konferansta Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Gökhan Horzum, Kadir Çermik ve Berkay Ateş yer aldı.

Çukur evde 1. bölüm

Henüz çukur dizisinin ne zamana kadar çekimlere ara verdiği bilinmiyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu