Magazin

Bazı diziler koronavirüs dinlemedi, çekimlere devam etti

Koronavirüs salgını nedeniyle bazı dizilerin çekimlerine ara verilirken bazı diziler ise birşey olmaz diyerek çekimlere devam ettiler. Bunlardan biri de ATV’de yayınlanan eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisidir.

Bu sene 5. sezonu yayınlanan eşkiya dünyaya hükümdar olmaz, beğeni ile takip edilmektedir. Her salı akşamı reytingleri ile adından söz ettiren dizi bazı önlemler eşliğinde dizi çekimlerine devam ettiler.

Geçtiğimiz hafta doğru bir karar ile çekimlere ara verdiklerini açıklayan dizi yönetimi bu hafta yaptıkları toplantı neticesinde çekimlere bir dizi önlemler alarak devam edeceklerini açıkladılar.

Dizideki yaşı ilerlemiş oyuncular için sahne yazılmadı. 73 yaşında olan Sabina Toziya ve 66 yaşındaki Turgay Tanülkü bir müddet dizide görünmeyecek. Öte yandan dizideki bir bakşa oyuncu olan Sanem Çelik’de annesinin rahatsızlığı nedeniyle setten izin alıp, ailesinin yaşadığı Bodrum’a giderek, sette bir süre olmayacaktır.

Seyirciler ikiye bölündü

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini takip edenlerin bir kısmı tarafından bu durum olumlu karşılanırken, bir kısmı da eleştirerek, alınan kararın doğru olmadığını düşündü.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu