Spor

Milli kaleci Rüştü Rençber’in Korona sonucu pozitif çıktı

Milli futbolcumuz Rüştü Rençber’in eşinden kötü bir haber var. Bugün instagram sayfasından paylaşılan bir gönderi eşi Işıl Rençber, Rüştü Rençber’in koronavirüs testinin pozitif olduğunu söyledi.  Paylaştığı gönderide Rüştü Rençber’in koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırdıklarını ve her şeyin bir anda ortaya çıktığını söyledi.

Işıl Rençber “biz de şoktayız, her şey bir anda” oldu derken “kritik süreçler ve herşey çok zor. Allah değerli eşim ile birlikte tüm hastalara şifa versin” dileklerini paylaştı. Sonrasında Rüştü Rençber’e bir takım testler yapıldı ve sonuçların pozitif olduğu doğrulandı.

Fenerbahçe’nin efsanevi kalecisi Rüştü Rençber covid-19 nedeniyle hastaneye yatırıldı ve karantinada tutuluyor. Eşi ve kızlarına da uygulanan korona testlerinde sonucun negatif çıktığını belirten Işıl hanım bu zorlu süreçte biraz daha vicdanlı ve saygılı olunması gerektiği mesajını verdi.

Kendilerinin evde olduğunu ve hastaneye hiç bir şekilde müsade edilmediğini belirten Işıl hanım en zor olanın eşinin yanında olamıyor olmasıdır dedi. Kendisine gelen yoğun aramalardan dolayı telefonunun kilitlendiğini, herkese dönüş yapamadığını bu nedenle üzgün olduğunu ifade etti.

İşte Işıl Rençber’in instagram üzerinden paylaştığı o gönderi…

View this post on Instagram

İyi geceler; Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin . Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli….#sengüçlüsünRR

A post shared by Isil Recber (@isilrecber) on

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu