Gündem

Öğrenci evleri ve iş yerleri Nisan ayında fatura ödemeyecek

Dünyanın zor zamanlar geçirdiği şu günlerde ülkemizin de diğer dünya ülkelerinden aşağı kalır yanı yoktur. Hem psikolojik olarak hem ekonomik olarak büyük problemler kapıda bizleri bekliyor. Herkes elini taşın altına koyup, birlikte bu beladen kurtulmaya çalışıyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hem öğrencilere hem de işletme sahiplerine müjdeli bir haber verdi. Ankara’da oturup öğrenci olan kişilerden Nisan ayında hiç bir şekilde fatura alınmayaktır.

Aynı durum işletme sahipleri için de geçerlidir. Yaptığı paylaşımda geçici olarak Nisan ayında işletme ve öğrenci evlerinden her hangi bir fatura alınmayacaktır dedi. Twitter üzerinden paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verdi…

İş hayatında çok zor günler geçiren kardeşlerim, Sevgili öğrencıler ve Ankara’da yaşayan hemşehrilerim;

Hayatınızı kolaylaştırmak ve bu zor günleri atlatmanız için imkanlarımız ölçüsünde hergün yeni çözümler üretmeye çalışıyoruz.

ankara buyuksehir belediyesi fatura duyuru korona
ankara buyuksehir belediyesi fatura duyuru korona

Detaylı bilgilendirme için lütfen ankara büyükşehir belediyesi internet sitesini ziyaret ediniz. Bu fırsattan yararlanmak için sizden öğrenci olduğunuzu doğrulayacak belgeler, işletmenizi ispatlayacağınız belgeler isteyeceklerdir.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu