Sağlık

Kanser hastalığı, bitkisel ilaçlar ve bilinen yanlışlar

Kanser tedavisine bilim dünyası daha kesin sonuç alamamıştır ve sürekli bilim insanları tarafından araştırılmaktadır. Bazı tedaviler olsa da kesin sonuç sağlayan herhangi bir tedavi yöntemi bulunmamaktadır.

Küba da bilim insanları tarafından geliştirilen yöntem şuan ki en etkili tedavi yöntemi olarak kabul edilmektedir. Küba da çok ucuz bir fiyatı olan tedavi yöntemi dünya da başka bir yerde yoktur eğer kanser tedavisi olmak istiyorsanız en etkili çözüm dünyada Küba da bulunmaktadır.

Kansere iyi gelen bitkiler

Kansere iyi gelecek şeyleri çok sayıda bilim insanı bazı yöntemler söylemektedir. Bizlerinde araştırmış olduğu bitkisel yöntemlerle kansere iyi gelmesinden çok zarar veren ilaçlarda var gelin hep beraber hangi yöntemler kötü gelecek diye bakalım.

Hangi bitkiler kansere kötü gelecek diye bakacaksak tam olarak zencefil, zerdeçal, sarımsak,ginko, ginseng, akdiken, at kestanesi vs. gibi bitkisel ilaçlar kanın pıhtılaşmasını geçiktirmektedir.

Bundan dolayı yani kanın pıhtılaşmasından dolayı kansere iyi gelmesinden çok zarar vermeye başlıyor bu yüzden dolayı kesinlikle doktorunuza görünüp tedavi olduktan sonra doktorunuzun size tavsiye ettiği yöntemi kullanmalısınız.

Bitkisel ilaçlar her zaman iyi değildir

Özellikle internet sitelerinde yalan yanlış haberlere inanan kullanıcıların olmasından kaynaklı araştırmış olduğumuz bu yazıda kimsenin sağlığına zarar gelmemesi için çok dikkatli araştırma yaptıktan sonra doktorunuzun da onayıyla kullanın ilaçlarınızı her internet sitesine de güvenmeden yaptığınız araştırmalarıda doktorunuzla paylaştıktan sonra uygulamaya geçmelisiniz.

Sizlerde kendi hastalığınız hakkında yada bildiğiniz yöntemler varsa diğer kullanıcılarla paylaşmak isterseniz alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Hastalığı olan herkese acil şifalar diliyorum sağlıklı mutlu yıllara…

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu