Magazin

Burcu Esmersoy çıplak fotoğrafları için dava açtı

Ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, tesadüf eseri bir sosyal medya sitesi üzerinden kendisine ait olduğu iddia edilen bazı müstehcen fotoğraflarla karşılaştı. Bunun üzerine sinirlenen ünlü oyuncu soluğu savcılıkta aldı ve bunu yapanlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bazı internet sitelerinde başkalarına ait olan çıplak kadın vücutlarına Burcu Esmersoy’un yüzü photoshop benzeri programlarla monte edilerek Burcu Esmersoy’ın fotoğraflarıymış gibi lanse edilmişti. Bunu gören ünlü oyuncu suç duyurusunda bulundu.

Güzel oyuncunun suç duyurusunda fotoğrafların kim / kimler tarafından hazırlanıp, servis edildiğinin tespit edilmesi savcılıktan istendi.

burcu esmersoy
burcu esmersoy

Savcılığa verilen şikayet dilekçesinde Burcu Esmersoy söz konusu fotoğrafların saygınlığını zedeleyerek kişisel haklarını ihlal ettiğini daha da önemlisi manevi olarak da varlığına zarar verdiğini ifade ederek bu taraz fotoğraflarının bir an önce internetten kaldırılmasını ve bunlara erişim engeli getirilmesini istedi.

Asıl ismi Kamile Burcu Esmersoy olan ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 2 Ekim 1976‘dir.  Geçtiğimiz sene eski eşi Berk Suyabatmaz’tan boşanmıştı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Çok ayıp ya. Bir insanın izni olmadan böyle birşeyi yapmak hiç doğru bir davranış değil. Kesinlikle yapanların cezalandırılması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu