Magazin

Helin Avşar’ın instagram paylaşımları çok konuşuluyor

Corona virüs nedeniyle kendini eve kapatan ünlüler, can sıkıntısından çareyi instagram veya diğer sosyal hesaplarına fotoğraf / video yükleyerek buluyor. Son olarak #evdekal diyen ünlülerden biri de Hülya Avşar’ın 42 yaşındaki kardeşi Helin Avşar’dı.

Helin Avşar’ın instagramda bulunan 542 bin olurken, paylaştığı fotoğraflar nedeniyle hem beğenildi hem de eleştiri yağmuruna tutuldu. Kendisini yakından tanıyan takipçileri, paylaştığı fotoğraflarda daha uzun görünmesi ile alakalı olarak “fotoşop yapmayı biraz azalt” veya “biraz kilo alsan iyi olacak” şeklinde iğneleyici yorumlar yaparak eleştirdi.

Helin Avşar’ın son paylaşımı

Helin Avşar ince ve uzun bacaklar
Helin Avşar ince ve uzun bacaklar

Bazı takipçileri “lütfen formülünü bizimle de paylaş. Ne yaparsak bu kadar ince bacaklara sahip olamıyoruz” derken bazıları da “kusura bakmayın ama kürdan gibisin çok fazla abartıya gerek yok” dedi.

Helin Avşar; 5 Nisan 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş, Hülya Avşar’ın kardeşidir. Sosyal Medya üzerinden binlerce takipçisi olan helin avşar 2016 yılında Serhan Bora ile evlenip, aynı yıl boşanma kararı almıştı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu