Magazin

Müge Anlı corona virüs nedeniyle programa ara verdi

Türkiye’de gün geçtikçe artan corona virüs vakalarıyla birlikte birçok TV programı ve dizi çekimlere ara vermişti. Geçtiğimiz haftaya kadar yayına devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu hafta corona virüs nedeniyle yayınlanmadı.

Normalde haftanın 5 günü ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programı genelde kim tarafından işlendiği belli olmayan cinayetleri, kaybolmuş kişilerle ilgili dosyaları araştırıp bir nevi dedektiflik işleniyordu. İyi bir reytinge sahip olan Müge Anlı geçtiğimiz haftaya kadar seyircisiz bir şekilde corona virüs nedeniyle yayın yapmıştı.

Öte yandan programın avukatlarından Rahmin Öztürk ve psikiyatrist Arif Verimli ise yaşlarından dolayı geçtiğimiz hafta programa katılamamıştı. Son olarak 3 Nisan 2020’de yeni bölümü yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert bundan sonra geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümleri ile ATV’de aynı gün ve saatte yayınlanmaya devam edecektir.

Konuyla alakalı olarak gerek Müge Anlı tarafındna gerekse yapımcı şirket tarafından resmi olarak bir açıklama yapılmadı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu