Spor

Arda Turan Galatasaray’a geri dönmek istediğini belirtti

Medipol Başakşehir’den ayrılan Arda Turan, kendisine galasatasaray’a geri dönecek mi diye soranlar için henüz böyle birşeyin olmadığını fakat eğer teklif gelirse seve seve eski takımında oynayacağını söyledi.

Teklif gelirse kabul ederim

Galatasaray’ın altyapısından yetiştikten sonra dünya devlerinde top koşturan Arda Turan son olarak Medipol Başakşehir’de oynuyordu. Instagram’da canlı yayın yaparak takipçilerinin sorularını yanıtlayan ünlü futbolcu galatasaray ile alakalı eğer başkandan veya hocadan bir teklif gelirse oynayacağını, fakat eğer öyle bir teklif gitmezse tribünlerde takımına destek vereceğini söyledi.

Koronavirüs nedeniyle kendini eve kapatan Arda Turan, evde kaldığı süre boyunca kitap okuduğunu, ailesi ile zaman geçirdiğini ve başka birşey yapmadığını söyledi. İster istemez insanın canı sıkılıyor diyen Arda Turan “Galatasaray benim camiamdır. Bu her zaman böyleydi” dedi.

Herkes bir birine destek olmalı

Arda Turan şu zor zamanlarda herkesin bir birine destek vermesi gerektiğini söyledi. Zor süreçlerden geçiyoruz, borcu olanların borçlarını ertelemesi, dışarı çıkanlar olursa onların engellenmesi gerektiğinin altını çizdi.

Her şeyin birkaç içinde normale döneceğini takipçileri ile paylaşan Arda Turan herkesin elindeki ile mutlu olması gerektiğini söyledi. Zenginliğin güzel olduğunu fakat bunların hiç bir öneminin olmadığını söyledi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu