Magazin

Sinem Kobal: Daha çok okuyor, müzik dinliyorum

Son olarak paylaşılan veriler doğrultusunda Türkiye’de 61 binden fazla vakanın olduğu koronavirüs karantina günlerinde birçok ünlü evine kapandı. Sosyal medya üzerinden sevenleri ile etkileşimde bulunan ünlülerden biri de Sinem Kobal oldu.

2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal karantina günlerinde neler yaptığını gazeteci Pelin Kaya’ya anlattı. Kendisi takip eden / etmeyen herkese bu süreçte evde kalınması gerektiğini hatırlatan Kobal şu süreçte en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin sağlık olduğunu belirtti.

Sinem Kobal nerede yaşıyor?
Sinem Kobal nerede yaşıyor?

Sinem Kobal karantina günlerinde içe dönük bir süreç yaşadığını, sakinleştiğini ve yavaşladığını hissettiğini söyledi. Çok fazla zamanı olduğundan, zamanının çoğunu müzik dinleyerek ve kitap okuyarak geçiren güzel oyuncu herkes için dua ettiğini de belirtti.

sinem kobal kimdir
sinem kobal kimdir

Her şeyden de önemlisi evde kapalı kaldığımız şu süreçte telaşlarımın değiştiğini görüyorum diyen Sinem Kobal en önemli dileğinin sağlık olduğunu ve coronavirüs nedeniyle evde kalmak zorunda olduğu şu günlerde birlik duygusunun güçlendiğini söyledi.

SİNEM KOBAL KİMDİR?

sinem kobal resimleri
sinem kobal resimleri

14 Ağustos 1987’de İstanbul’da dünyaya gelen fakat aslen Rize’li bir türk oyuncudur. Birçok kişi onu Selana dizisiyle hatırlamaktadır. Sonraları romantik komedi 1 ve 2 filmlerinde de rol alarak kariyerinde önemli bir basamak oluşturmuştur. 2016 yılında yakışıklı oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmiştir.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu