Gündem

Meral Akşener işi şansa bırakmıyor! Yine kovid-19 testi yaptırdı

Geçtiğimiz haftalarda kendisine ve ailesine koronavirüs testi yaptıran iyi parti genel başkanı Meral Akşener, yaptırdığı test sonuçlarının negatif çıktığını kamuoyu ile paylaşmıştı.

Dün, 20 yıldır yanında çalışan yardımcısında koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine işini şansa bırakmadan bir kere daha test yaptıran Akşener rahat bir nefes aldı.

Meral Akşener Resimleri
Meral Akşener Resimleri

AKŞENER İŞİ ŞANSA BIRAKMADI

Yardımcısının kendi evinde karantinaya alınırken Akşener’in doktorları harekete geçerek kendisini, eşini ve oğlunu teste tabi tuttular. Oğlu Fatih Akşener, eşi Tuncer Akşener ve kendisinin test sonuçları negatif çıktı.

Meral Akşener paylaştığı mesajta yardımcısının covid-19 olduğunu duyduğu zaman aklına ilk ailesinin geldiğini söyledi. Torunuyla uzun süredir telefonla konuştuğunu söyleyen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener torunu için endişelenmediğini fakat eşi ve oğlu için büyük endişe duyduğunu belirtti.

Meral Akşener COVID-19 Sonuçları
Meral Akşener COVID-19 Sonuçları

İMAN ETMİŞ OLSAK DA..

Sözlerine “İman etmiş olsak da, insan tedirgin oluyor” diyerek devam eden Akşener koronavirüsü kastederek henüz bilimin bile tam olarak bilmediği bir bela ile karşı karşıya olduklarını o nedenle yeni testler yaptırdıklarını söyledi.

Meral Akşener ve ailesi
Meral Akşener ve ailesi

YARDIMCISININ DURUMU İYİ

Çalışanını da yanlız bırakmayan Meral Akşener sürekli kontrol ettirdiğini, kendisinden haberler aldığını ve takip ettiğini söyledi. Yıllardır evlerinde çalıştığını söyleyen Akşener sağlık durumunun da iyi olduğunu söyledi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu