Magazin

Zuhal Topal’in hayranları fotoğrafları karşısında şaşırdı

JODD.NET MAGAZİN – Son zamanlarda Zuhal Topal’ı instagramda gören takipçileri şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Koronavirüs öncesinde Zuhal Topal’la Sofrada programıyla her hafta yeni yeni programlarla ekran karşısında olan ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal instagram sayfasından karantina günlerinde evdeki halini paylaşmaya devam ediyor.

Instagram’da 1.1 milyon takipçisi olan Zuhal Topal son olarak evde spor yaparken fotoğraflarını paylaşan ünlüler kervanına katıldı. Haftada bir veya iki defa ev halini veya çocuklarını paylaşan Zuhal Topal’ın normalden daha zayıf göründüğü fotoğrafını gören takipçileri ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bunun üzerine hayranları Zuhal Topal’i kameraların çok kilolu gösterdiğini söylerken ekranlarda spor yaparken çektirdiği fotoğraftan daha çok kilolu göründüğünü de eklediler. Birçok ünlü gibi o da evde spor aletleri ile formunu korumaya, aldığı fazla kilolar olursa vermeye devam ediyor.

zuhal topal spor yaparken
kaynak: @zuhaltopal

Zuhal Topal’in yeni görüntüleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu