Magazin

Yasak Elma dizisinin Yıldız karakteri Eda Ece heyecanlandırdı

Birçok dizi gibi yasak elma dizisi de koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurmuş, oyuncuları evlerinde kendilerini karantinaya almıştı. Fakat çoğu ünlü gibi dizinin oyuncuları da ev hallerini, günlük yaptıkları aktiviteleri ve takipçilerinden gelen istekler üzerine çeşitli hedefleri yaparak paylaşıyorlar.

Yasak Elma oyuncuları arasında belki de en çok sevilen karakterlerden Yıldız’ı canlandıran Eda Ece son olarak yasak elma 74. bölüm ile ekran karşısına çıkmış ve sonrasında koronavirüs nedeniyle çekimlerin durduğu sette yeni bölümler olmayınca sadece instagram üzerinden takipçileri ile iletişimde kalabilmiştir.

Instagram’da paylaştığı mesajda dizi setini özlediğini, Yıldız karakterini özlediğini ve evde kalmaktan sıkıldığını söyleyen Eda Ece, yasak elma dizisini baştan izlemeye başladığını da belirtti.

Gerek twitter üzerinden olsun gerek instagram üzerinden olsun özellikle dizi oyuncularının sayfalarını takip eden dizi hayranları diziyi özlediklerini içeren mesajlar paylaşıyorlar.

eda ece yildiz yasak elma
kaynak: @eda.ece

İlk başlarda Eda Ece’nin yaptığı Yıldız karakteri paylaşımı nedeniyle takipçileri “acaba yasak elma dizisinin çekimleri mi başladı” diye sordu fakat sonradan karantinanın devam ettiği, çekimlerin olmadığı anlaşıldı.

Paylaştığı mesajda 3. sezon 1. bölümden itibaren diziyi izlemeye başlayacağını söyleyen Eda Ece sonrasında “dile kolay tam 75 bölüm çektik en baştan izlerim” diyerek sözlerini tamamladı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu