Magazin

Baran Bölükbaşı karantina günlerinde İhtimaller şarkısı ile çıkış yaptı

Baran Bölükbaşı, 3 yıllık televizyon kariyerinde hızlı çıkış yaparak 4 dizide rol aldı. Müzikle de uğraşan çiçeği burnunda oyuncunun koronavirüs nedeniyle karantina günlerinde çıkardığı ihtimaller şarkısı Youtube’da kendi kanalında yayınlandı.

Küçüklüğünden beri müziğe olan tutkusu nedeniyle oyuncu olduktan sonra ilk tekli çalışması ile büyük beğeni toplamış ve karantina günlerinde sözleri ve müziği kendisine ait olan ihtimaller şarkısı ile ikinci single çalışmasını da tamamlamış oldu.

Bugüne kadar 4 dizide rol almıştır. İlk dizisi 2017’de yayınlanan Adı Efsane’de Fikret Yurdakul karakteriydi. Sonrasında aynı yıl yayınlanan Sevda’nın Bahçesi dizisinde de kısa sürede olsa rol almıştı.

2018 yılında yayınlanan Servet dizisinde Korkmaz karakteri, 2019’da yayınlanan Vuslat dizisinde Fırat Çağlar karakteri ile performansını sergiledi. Ağırlıklı olarak genç nesil tarafından bilinen oyuncunun ihtimaller şarkısı da hip-hop türünde çıkmıştır.

Baran Bölükbaşı – İhtimaller

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu