Magazin

Tarkan kızı Liya’nın yüzünü ilk defa hayranları ile paylaştı

Ünlü şarkıcı Tarkan 2016 yılında evlendiği eşi Pınar Tevetoğlu’ndan olma çocukları Liya Tevetoğlu’nu basından, magazincilerden sır gibi saklıyordu. İnstagram’da 4 milyonu aşkın takipçisi bulunan Tarkan, uzun süredir sahnelerden de uzak duruyordu.

Tevetoğlu ailesine 4 yıl önce urfalı gelin götüren Tarkan, kızını herkesten saklıyordu. Sadece arka profillerle fotoğraflarını paylaşırken bu defa 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı münasebiyle 2 farklı kareyle mutlu aile fotoğraflarını paylaştı.

Pınar Dilek Kimdir?

Aslen Almanya’da dünyaya gelen Pınar Dilek’in annesi Elazığ, babası da Şanlıurfa’lıdır. Tarkan’la 5 yıllık birlikteliğin ardından 2016’da dünya evine giren çiftin 2018 yılında Liya adını verdikleri çocukları dünyaya gelmişti.

Tarkan kızı Liya Tevetoğlu ile birlikte fotoğraf paylaştı
Tarkan kızı Liya Tevetoğlu ile birlikte fotoğraf paylaştı

Paylaştığı fotoğrafların açıklaması olarak da “Çocuklaaaaar 23 Nisan Çocuk Bayramınız kutlu olsun ????????????????????? #23nisan” mesajını paylaştı.

Tarkan'ın kızı Liya Tevetoğlu resimleri
Tarkan’ın kızı Liya Tevetoğlu resimleri

Tarkan’ın kızı ve eşi ile birlikte paylaştığı fotoğraflar takipçileri tarafından büyük beğeni alırken yapılan yorumlarda en çok dikkat çeken ortak mesajların ise Tarkan’ın kızının büyüdüğü oldu.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu