Gündem

Ombudsman Faruk Bildirici coronavirüs olabileceğini açıkladı

Gaziantep’li gazeteci ve yazar Faruk Bildirici twitter üzerinden yaptığı açıklamayla coronavirüse yakalanmış olabileceğini söyledi. Ombudsman olarak bilinen Faruk Bildirici’nin koronavirüs belirtileri taşıdığı fakat henüz test yaptırmadığı öğrenildi.

20 GÜNDÜR BELİRTİLERİ VAR

63 yaşında olan Faruk Bildirici evde kalmaya devam ettiğini, dışarı çıkmadığını fakat yaklaşık 20 gündür devam eden ateş, kas ağrısı ve halsizliğinin olduğunu yani koronavirüs belirtileri taşıdığını ve bu süreçte bol C vitamini takviyesi aldığını söyledi.

Henüz test yaptırmadığını da söyleyen Faruk Bildirici kesin olarak koronavirüs olduğunu söylemeyediğini fakat konuştuğu doktor arkadaşlarının büyük ihtimalle koronavirüse yakalanmış olabileceğini fakat nefes alıp vermede sorun olmadığından dolayı hastaneye gitmesine gerek kalmadığını belirtti.

RANDEVU ALDIM, TESTE GİDECEĞİM

Önümüzdeki hafta için doktordan randevu aldığını ve gerekli antikorların oluşması için 1 haftalık bir sürenin daha olduğunu söyleyen Faruk Bildirici her ihtimale karşı dikkatli olduğunu ve ancak önümüzdeki hafta koronavirüs olup olmadığının netleşeceğini söyledi.

faruk bildirici koronavirus belirtileri
faruk bildirici koronavirus belirtileri

Faruk Bildirici’nin twitter hesabını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu