Magazin

Çaycı Hüseyin olarak bilinen Alpaslan Özmol’un öldüğü iddia edildi

Çocuklar Duymasın dizisinde Çayçı Hüseyin karakteri olarak karşımıza çıkan Alpaslan Özmol “çaylaaaarrrr” repliği ile hafızalarda yer almıştır. Daha önce de Alpaslan Özmol’un öldüğü iddia edilmiş ve kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer almıştı.

Bugün yine Twitter’da #çaycıhüseyin etiketi ile gündem olan ünlü oyuncunun vefat ettiği iddia edildiği. Twitter veya instagram hesabından Alpaslan Özmol bir açıklama yapmazken en son yaptığı paylaşımın 1 gün önce olduğu anlaşıldı.

Çaycı hüseyin öldü mü?
Çaycı hüseyin öldü mü?

Çaycı Hüseyin olarak bilinen ünlü oyuncunun coronavirüs nedeniyle öldüğü iddia edildi. Bazı haber sitelerinde bu iddianın doğru olmadığı belirtildi.

Birçok twitter kullanıcısı bu tarz haberlere “adam gerçekten ölse kimse cenazesine gitmeyecek” veya “yine mi öldün abi bu kaçıncı” şeklinde mesajlarla yalan söyleyen, bu tarz haber yapanlara tepki gösterdi.

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında yine böyle bir iddia gündeme gelmiş ve Alpaslan Özmol’un hayatını kaybettiği iddia edilmişti. Sonrasında yaptığı açıklamalarla böyle bir şeyin olmadığını kendisi söylemişti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu