Spor

Ozan Kabak: En büyük korkum başkalarına virüsü bulaştırmaktır

Milli futbolcu Ozan Kabak formasını giydiği Schalke 04’ün TV kanalına çıkarak gündemi değerlendirdi, açıklamalarda bulundu. Ozan Kabak herkesin farklı bir dönemden geçtiğini ve en büyük korkusunun koronavirüs hastalığına bulaşmak değil, başkalarına bu virüsü bulaştırmak olduğunu söyledi.

 Yaklaşık 2 aydır herkesin evinde kalarak, virüsün yayılmasını engellemeye çalıştığını söyleyen Ozan Kabak herkes gibi bu durumun kendisini de endişendirdiğini söyledi. Virüsü kapmak herkesi korkutur fakat en büyük korkusunun başkalarına virüsü bulaştırarak onların hayatlarını tehlikeye atmak olduğunu ifade etti.

RİSK YOK MANTIĞI YANLIŞ

Herkes gibi o da evde kalarak virüsten korunmaya çalıştığını söyleyen 20 yaşındaki milli futbolcumuz elinden geleni yaptığını, taşıyıcı olmamaya çalıştığını söyledi.

Ozan Kabak Resimleri
Ozan Kabak en büyük korkusunun koronavirüse yakalanmak değil, başkalarına virüsü bulaştırarak onları tehlikeye atmaktır dedi.

Virüsün herkese bir şekilde bulaştığını ve genç yaşta da ölenlerin olduğunu hatırlatan Ozan Kabak risk yok mantığının yanlış olduğunu, kendisinden ziyade başkalarının hayatını tehlikeye atmaktan korktuğunu belirtti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu