Magazin

Gigi Hadid ile sevgilisi Zayn Malik ilk çocuklarını bekliyorlar

Victoria Secret’in en ünlü mankenlerinden Gigi Hadid ile ayrıldığı sevgilisi Zayn Malik yine birlikte oldu ve aile olmaya başladılar. Geçen akşam yabancı basında yer alan haberlere göre Gigi Hadid’in 20 haftalık hamile olduğu bildirildi.

Zayn Malik ile Gigi Hadid ilk çocuklarını bekliyorlar. Dün instagram üzerinden koronavirüs nedeniyle 3 kişiyle kutladıkları doğum günü partisinin ardından herkese teşekkür eden ünlü mankenin bebeğinin cinsiyeti ise henüz bilinmiyor.

Gigi Hadid hamile olduğunu birkaç aylığına ailesinden gizlemişse de bunu artık herkesle paylaşmanın sevincini yaşıyor. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru ayrıldığı sevgilisi ile bir araya gelmelerinin nedeni de çocuık vesilesi ile anlaşılmış oldu.

Şubat ayında i-D magazine konuşan Gigi Hadid’e sorulan sürekli manken mi olacaksınız sorusu üzerine o da artık yaşlandığını belki de yemek pişirme zamanının geldiğini söyledi.

Model olmaktan mutluluk duyduğunu fakat zamanın ilerlediğini, yaşlanmaya başladığını söyledi. Her zaman model olmayabileceğinin altını çizen güzel manken o zamanlar sakladığı hamileliğini düşünerek belkide evde yemek pişirme zamanı gelmiştir dedi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu