Gündem

Hülya Seloni koronavirüs nedeniyle haberleri sunamıyor

Kanal 7’nin ana haberlerini sunan Hülya Yürekli Seloni bir süredir ekranlarda görünmüyordu. Takipçilerinin merak ettiği konuya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıklık getiren Hülya Seloni, koronavirüse yakalandığını ifade etti.

İnstagram üzerinden uzun bir mesaj paylaşan ünlü sunucu 12 Nisan’da semptomların göründüğünü ve ailecek koronavirüse yakalandıklarından dolayı haber sunmadığını söyledi.

Hastanede tedavisinin yapıldığını ve taburcu olduğunu, sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Hülya Seloni, eşinin ve kızının koronavirüs tedavilerinin evde yapıldığını, onların da durumunun iyi olduğunu belirtti.

HASTANE DEĞİŞTİRDİ

İlk olarak Amerikan hastanesinde tedavi altına alınan sunucunun tedavinin yetersiz kalması nedeniyle arkadaşının çalıştığı İstanbul eğitim ve araştırma hastanesine nakledildiğini mesajında belirten Seloni, tüm sağlık çalışanlarına uzun bir teşekkür mesajı yazdı.

Şu anda evlerinde ailesi ile birlikte dinlendiğini belirten Kanal 7 ana haber sunucusu Hülya Seloni’nin paylaştığı mesaja ulaşmak için şuraya tıklayabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu