Magazin

Çiçeği burnunda Öğretmen dizisi yeniden çekimlere başlıyor

Fox TV’nin çiçeği burnunda dizisi Öğretmen’in ilk bölümü 4 Mart 2020’de yani henüz Türkiye’de resmi olarak açıklanan bir koronavirüs vakası yokken yayınlanmıştı. İlk birkaç hafta set yoğun çalışmış ve birkaç bölüm yedekte tutmuştu.

KORONAVİRÜS MAĞDURLARI ARASINDA

Normalde yeni bölümünün 29 Nisan 2020’de yayınlanması gerekirken izleyici TV’de herhangi bir açıklama veya dizinin yeni bölümünü göremedi. Birçok yapım gibi Öğretmen dizisinin ekibi de koronavirüs nedeniyle evinde karantinadayken yeni bölümler çekilemedi.

Her hafta çarşamba günleri yayınlandığında reyting rekorları kıran öğretmen dizisinin hayranlarının yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, çekimler ne zaman başlayacak şeklindeki sorularına karşılık nihayet sevindirici bir haber geldi.

YENİ BÖLÜM ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR

Şimdilik herhangi bir değişiklik olmazsa, koronavirüs pandemisi nedeniyle ülkede olağanüstü yeni bir hal ilan edilmezse set ekibinin 27 Mayıs 2020’de çalışmalara başlayacağı, yeni bölümleri çekeceği açıklandı.

Eğer çekimlerde bir aksaklık olmazsa yeni bölümün 4 Haziran 2020’de yine Fox TV’de ve kendi gününde yayınlanması bekleniyor. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz?

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu