Haber

Öğrencilere Müjde KYK Borcu Silinecekmi

Genellikle öğrencileri yakından ilgilendiren bu haber KYK borcu olanlar için ilaç niyetinde olabilir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama sonucunda KYK borcu silinecekmi yoksa indirimmi yapılacak diye merak eden arkadaşlar için yapmış olduğumuz araştırma sonucunda sizleri bilgilendireceğim. Hadi sizleri daha fazla meraklandırmadan hep beraber yazımıza devam edelim.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın Bilkent Üniversitesinde Her İnsan Bir Dünya konulu programda kürsüye çıkıp yaptığı konuşma esnasında öğrencilerin birinden gelen soru üzerine KYK borçları hususuna da değinmiş oldu konuşmanın öğrencilere müjde olacak kısmı ise Cumhurbaşkanının kendi ağzından çıkan kelime öğrencilerin lehine bir karar vereceğiz demiştir.

Öğrenciler arasından bir öğrencinin Sayın Cumhurbaşkanım KYK borçlarında indirim olacakmı sorusu üzerine öğrencinin sorduğu soruyu yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çalşmalarının devam ettiğini ve buradan müjdeyi tam olarak veremesemde öğrencilerin lehine bir kararın çıkacağı müjdesini halka vermiştir.

Sizlerin bu konu hakkında ki düşünceleri nedir diye merak etmekteyim sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz lütfen alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarala paylaşınız.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu