Sağlık

Esra Balamir koronavirüs hastalığını atlattı

Esra Balamir, instagram üzerinden birkaç hafta önce tüm dünyayı esir alan koronavirüse yakalandığını, yaptırdığı testlerin sonucunun pozitif çıktığını söylemişti. Yeni yaptırdığı testlerin sonuçlarının negatif çıktığını paylaştı.

SONUNDA NEGATİF OLDU SONUÇ!

İnstagram’da story paylaşan ünlü oyuncu, model, sunucu ve şarkıcı Esra Balamir herkese teşekkür etti. Paylaştığı resimde 3 Nisan 2020’de yaptırdığı testin pozitif olduğu, 16 Nisan 2020’de yine pozitif çıktığı ve son olarak 30 Nisan 2020’de yaptırdığı testte tüm değerlerin normal ve sonucun da negatif olduğu görülmektedir.

Neredeyse 1 aylık tedavi sürecinin ardından iyileşmiş bir şekilde sosyal medyadan mesaj paylaşan Esra Balamir, 7 Eylül 1975’te Adana’da dünyaya gelmiştir. Paylaştığı mesajda ise süreç boyunca kendisine dua eden herkesten Allah razı olsun ifadelerini kullandı. İşte o mesaj:

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu