Sosyal

Ankarada Fıkralara Konu Olacak Olay

Güzel ülkem Türkiye de gün geçmiyorki komik olaylar bitsin son olarak Ankara da bir otobüs şöförü tarafından gerçekleşen olay insanı gülmekten öldürecek cinsten bir olay otobüs şöfürlüğü yapan Ankara’lı bir vatandaşımız canının sıkılması sonucunda yaptığı hareket insanları güldürtecek cinsten bir olaydır.

Ankara da bir özel halk otobüsü şöförü canım sıkıldı psikolojim bozuk diyerek dakikalarca kontağı kapattı bunun üzerine bazılarının sinirli haliyle karşılaştı bazılarının ise gülmesi ile karşılaştı konunun durak da yolcu beklerken çıkan tartışmadan kaynaklandığını söyleyen halk şöförün bu takındığı tavra baya sinirlendiler şikayette bulunan halk otobüs şöförünün işten alınmasını istemektedir.

Ankara da durakta fazla yolcu alması üzerine halk tarafndan artık otobüste yer yok demesi sonucunda dışarda bekleyen insanları hiçmi düşünmüyorsunuz siz diyerek tartışma başladı bunun üzerine canım sıkıldı psikolojim bozuldu diyen şöför kontağı kapattı ve dakikalarca hareket etmedi bunun üzerine halkın işe yada okula geç kaldık diyerek ikna etme çabaları sonucunda tekrar kontağı çalıştırıp hareket etmeye devam etmiştir.

Sizlerinde böyle başına gelmiş olaylar varsa yada duyduğunuz buna benzer sayko meseleler varsa alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşırsanız sevinirdirirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu