Magazin

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya karantinada evlenmeye karar verdi

Karantina günlerinde birlikte yaşamaya karar veren Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya çifti 1 buçuk aylık birlikteliğin ardından evlenme kararı aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programında iddia edildiğine göre Defne Samyeli ile ayrıldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Cem Yılmaz ilk adımı atarak, evlilik teklifi yapmış.

Zaten cem yılmaz ile serenay sarıkaya sevgili olarak biliniyordu fakat bugün Kanal D’deki bir iddia tüm sosyal medyanın gündemi oldu. Öyle ki Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya birlikte karantinaya girmişler ve 1 buçuk aylık karantina süresinin sonunda  evlenecekleri iddia edildi.

Böyle birşey olmasa bile magazincilere gün doğdu. 1973 yılında dünyaya gelen Cem Yılmaz ile 1991 yılında dünyaya gelen Serenay Sarıkaya’ya böyle bir karar almışlarsa hayatları boyunca mutluluklar dileriz.

Cem Yılmaz, Şubat 2020’de 1 buçuk yıldır birlikte olduğu Defne Samyeli ile yollarını ayırmıştı. Aynı şekilde Serenay Sarıkaya’da 3 buçuk yıldır birlikte olduğu Kerem Bürsin’den ayrılmış ve sonrasında da barışmamışlardı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu