Sağlık

Müge Anlı temizlik yaparak tam 9 kilo verdi

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu ve tüm türkiyenin yakından izleyerek takip ettiği Müge Anlı, karantina günlerinde başından geçen olayları Kanal D’de yayınlana 2. sayfa programında anlattı.

Bir süredir koronavirüs salgını nedeniyle ekranlarda görünmeyen, program çekmeyen Müge Anlı, karantina süresi boyunca 9 kilo verdiğini ve bunu da temizlik yaparak başardığını söyledi.

TEMİZLİK İŞİ YAPANLARA SAYGIM SONSUZ

Müge Anlı, hayatı boyunca temizlik işi yapanlara saygı duyduğunu fakat karantina günlerinde yaptığı işler nedeniyle saygısının sonsuz olduğunu açıkladı.

Evde annesi ile birlikte kalan ANLI, iş bölümü yaptıklarını ve annesine yardım etmek amacıyla kendisinin yerleri temizlediğini söyledi. Özellikle paspas ile değil, elle yerleri süpürdüğü söyleyen Müge Anlı, bu süre zarfında 9 kilo verdiğini ifade etti.

Müge Anlı nasıl kilo verdi?
Müge Anlı nasıl kilo verdi?

YENİ PROGRAMLAR BELİRSİZ

Henüz ne zaman yeni programlar yapacağını, ne zaman ekranlara geri döneceği bilinmese de Müge Anlı’nın da korona tehditinin azalmasıyla birlikte elbette bazı tedbirlerle birlikte yeniden çekimlere devam edeceği düşünülüyor.

İnstagram’da 640 bin takipçisi bulunan Müge Anlı son olarak 1 gün önce paylaşım yapmış. 1973 doğumlu yani 46 olan Müge Anlı’nın bu başarısını takipçileri, hayranları büyük bir takdir ile karşıladı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu