Haber

Dünyaca Ünlü Sanatçı Hayatını Kaybetti

Dünyanın en önemli sanatçılarından biri daha hayatını kaybetti dünyada en çok dinlenen sanatçılar arasında olan ve şarkıları milyonlar tarafından dinlenen sanatçı hayatını kaybetti hayranlarının büyük üzüntüler yaşadığını sosyal medyadaki yorumlardan da anlayabilrisiniz. Bu şarkıcı kim diye merak ediyorsanız yazının devamını okumaya devam ediniz lafı daha fazla uzatmadan gelin içeriğine  bakalım.

1980 ve 1990’lı yıllara damga vuran Roxette grubunun solisti olan Marie Fredriksson bu dünyadaki hayatına veda etmiş bulunmaktadır. 1980 ve 1990 lı yılları kasıp kavuran grubun en başarılı solistlerinde olan Marie Fredriksson 61 yaşında hayatına veda etti It Must Have been Love şarkısıyla 80 li yıllara damgasını tam anlamıyla vurmuş bulunmaktaydı sevenlerine büyük üzüntü veren sanatçı 61 yaşında gözlerini yumdu hayatına.

Ölüm nedeninin sebebi ise 17 yıldır mücadale etmiş olduğu kanser olmuştur. ölüm haberini menajeri vermiştir. Menajerinin yapmış olduğu açıklamada 17 yıllık mücadele ettiği kansere yenik düşerek 61 yaşında hayatına veda ettiğini menajeri açıklamıştır. İsveçli sanatçının 61 yıllık hayatına bir çok başarının sığdırdığını söylemeye bile gerek yok zaten takip edenler biliyordur.

Sizlerinde bu konu hakkında düşüncesi yada bu konu hakkında üzüntünüz varsa alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu