Magazin

Merakla beklenen Bay yanlış dizisinin çekim tarihleri netleşti

Yaklaşık 3 hafta önce Fox TV’nin yeni dizisi bay yanlış’ın yazlık bir proje olacağı konuşuluyor ve oyuncu seçmeleri için görüşmeler yapılıyordu. Sonra Gold Yapım’dan paylaşılan açıklamaya göre dizinin oyuncu kadrosu tamamlanmış olup çekimleri için hazırlıklara başlanacağı konuşuluyordu.

Koronavirüs nedeniyle TV sektörünün de olumsuz yönde etkilenmiş olması birçok projenin aksamasına, ertelenmesine neden oldu. Son zamanlarda Türkiye’de yeni vakaların azalmış olması ve bazı tedbirlerin alınmasıyla birlikte bazı yapım şirketleri programlara kaldıkları yerden devam edeceklerini belirttiler.

ÇEKİMLER 28 MAYIS’TA BAŞLIYOR

Başrolleri arasında Can Yaman’ın ve Özge Gürel’in rol alacağı bay yanlış dizisi ile alakalı ne zaman çekimlere başlanacağı da bugün netleşti. Twitter’da @birsenaltuntas1‘in paylaştığı habere göre dizinin çekimlerine 28 Mayıs 2020’de başlanacağı belirtildi.

AFİŞ ÇEKİMLERİ 20 MAYIS’TA

Dizi ile alakalı tanıtım ve afiş çekimlerinin de 20 Mayıs’tan sonra başlayacağı belirtilirken Haziran’ın sonlarına doğru ekranlarda yayınlanması bekleniyor. Siz de dizide rol alacak tüm oyuncuların listesine ulaşmak için bay yanlış oyuncuları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu