Magazin

Sermiyan Midyat sevgilisi Sevcan Yaşar ile kavga etti

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat ile sevgilisi Sevcan Yaşar arasında tartışma çıktığı ve bunun sonucunda da filmleri ile büyük beğeni toplayan Sermiyan Midyat’ın sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği iddia edildi.

Konuyla alakalı polisi arayan Sevcan Yaşar aynı evde yaşadığı sevgilisi tarafından darp edildiğini söyledi. Her iki tarafta polise şikayette bulunurken karşılıklı olarak bir birlerinden uzaklaşmalarını talep etti.

Sermiyan Midyat karakoldan çıktıktan sonra açıklama yaparak 2 aydır birlikte yaşadığı kendisinden 16 yaş küçük olan Sevcan Yaşar ile evlenmek istediğini, niyetinin ciddi olduğunu fakat ortada darp gibi bir olayın olmadığını ifade ederek böyle bir şeyin varsa eğer raporuyla ortaya konulması gerektiğini söyledi.

TÜM DELİLLER ADLİ MAKAMLARA VERİLMİŞTİR

Böyle bir olayla karşı karşıya kalındığından ilk karşı olacak olan kişilerden biri olacağını söyleyen Sermiyan Midyat twitter üzerinden kendisini takip eden 1.1 milyon takipçi ile gelişmeleri paylaşarak daha fazla konuşmayacağını, delilleri adli makamlarca paylaştığından daha fazla konuşmasının doğru olmayacağını söyledi ve konuyu kapattı.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu