Gündem

Grup Yorum Bass Gitaristi İbrahim Gökçek Vefat Etti

Grup Yorum’un bass gitaristi İbrahim Gökçek 323 gün önce başladığı açlık grevini sonradan ölüm orucuna çevirmişti ve 2 gün önce 5 Mayıs 2020’de mücadelimizin takipçisi olacağız diye kendisini ikna etmeye çalışanları kıramayarak ölüm orucunu sonlandırma kararı almıştı.

Hastaneye kaldırılan İbrahim Gökçek tedavi altına alınmıştı ve bugün Grup Yorum’un twitter hesabından (@GrupYorum85) yapılan bir paylaşımla İbrahim Gökçek’in de öldüğü belirtildi.

grup yorum ibrahim gocek olum haberi
grup yorum ibrahim gocek olum haberi

Yine grup yorum’un başka bir üyesi olan Meral HIR ise vefat eden ibrahim gökçek’in cenaze merasiminin 8 Mayıs 2020’de yapılacağını belirtti.

İbrahim Gökçek öldüğü zaman Gazi mahallesi’ne gömülmek istediğini ve bu nedenle cenaze töreninin de gazi mahallesinde olacağı ifade edildi.

Ölüm orucunu sonlandırdığı zaman 40 kiloya kadar düştüğü belirtilen İbrahim Gökçek 40 yaşında hayatını kaybetti.

Bir başka grup yorum üyesi olan Helin Bölek ise 3 Nisan 2020’de ölüm orucu nedeniyle hayatını kaybetmişti. Taburcu olmasına rağmen mücadelesi için ölüm orucuna devam etmiş ve 3 Nisan’da vücudu dayanamayarak vefat etmişti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu