Magazin

Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizisi 2020 sezonu kapattı

Koronavirüs hastalığı nedeniyle birçok yapım şirketi projelerini askıya aldı veya erteledi. Fox TV’de ilk yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni toplayan Öğretmen Dizisi, reytinglerde iyi bir sonuç elde eden yasak elma dizisi ve yine iddialı yapımlarından Baraj dizisi koronavirüs salgını münasebetiyle şirketin aldığı karar doğrultusunda sezon finali yapma kararı aldı.

Medyapım tarafından hazırlanan dizilerin normalde Haziran ayından önce yeni bölüm çekimlerine başlayacağı düşünülüyordu. Öyle ki dizi ekibi ile birlikte oyuncular da hazırlıklara başlamış, evden çıkıp sette çalışmanın mutluluğunu yaşıyordu.

Fakat yapımcı şirketin sahibi Fatih Aksoy ve kanalın aldığı ortak karar doğrultusunda sette çalışmaların riskli olacağı göz önünde bulundurularak 2020 sezonu için yeni bölümlerin çekilmeyeceği kararı alındı. Yani Fox’un öğretmen dizisi, yasak elma dizisi ve baraj dizisi 2020 sezonunu erken kapatmış oldu.

Fox TV'nin 3 dizisi erken final yaptı
Fox TV’nin 3 dizisi erken final yaptı

Diğer dizilerin ne yapacağı henüz netleşmemişken önümüzdeki günlerde onların da akibetinin tam olarak belli olacağını düşünüyoruz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu