Gündem

16 yıllık sunucu Buket Aydın istifa etti

Kanal D ekranlarında sunuculuk görevini yapan Buket Aydın 9 Mayıs 2020’de kişisel instagram hesabı üzerinden kanal d ana haber sunuculuğu görevinden istifa ettiğini açıkladı. Sosyal medya üzerinde çok konuşulan bu konunun arka yüzünü istifa eden ve istifayı alanlar dışında kimse bilmiyor.

Sosyal medyada şok etkisi oluşturan bu konu üzerine takipçileri “lütfen bırakma, seni çok seviyoruz” mesajları paylaşsa da henüz olayın iç yüzü tam olarak bilinmiyor. Yani açıklamasında üstlendiği görevin vermiş olduğu sorumluluk nedeniyle yorulduğunu ve ailesi ile daha çok zaman geçirmek istediği belirtmiş.

Koronavirüs hastalığı nedeniyle herkesin evinde olduğu şu günlerde Buket Aydın da evde ailesi ile birlikte daha çok zaman geçirme fırsatı bulduğunu ve 16 yıllık sunuculuk kariyerinin kendisini çok yıprattığını söyleyen Buket Aydın belki ilerleyen zamanlarda daha farklı projelerde yeniden birlikte olabileceklerini takipçileri ile paylaştı.

BUKET AYDIN’IN İSTİFA MESAJI

Buket Aydın Kanal D istifa etti
Buket Aydın Kanal D istifa etti

Buket Aydın bu haberi instagram hesabından 226 bin takipçisi ile paylaştı. Sözlerinin sonunda Nelson Mandela’dan güzel bir söz paylaşan Buket Aydın yeni sezonda yeni projeler ile birlikte olacağız diyerek sözlerini bitirdi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu