Gündem

Kanal D’nin yeni haber sunucusu belli oldu

Kanal D ekranlarında her akşam 18:45’te haberleri Buket Aydın sunuyordu fakat dün instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla artık ana haberleri sunmayacağını ve yorulduğundan dolayı istifa ettiğini açıkladı.

Bunun üzerine Kanal D izleyicileri yeni haber spikeri kim olacak diye merak ederken beklenen haber sosyal medyadan geldi.

Şimdilik bir aksilik olmazsa bundan sonra Kanal D’nin hafta içi hergün saat 18:45’te ana haberlerini Deniz Bayramoğlu sunacaktır. Bu haber üzerine birçok kişi Malatya doğumlu olan 45 yaşındaki Deniz Bayramoğlu kimdir sorusunun cevabını araştırmaya başladı.

deniz bayramoglu kimdir (2)
deniz bayramoglu kimdir (2)

Deniz Bayramoğlu Kimdir?

1975 yılında Malatya’da dünyaya gelen haber sunucusu eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Mühendislik fakültesinde Çevre Mühendisliği bölümüyle başlayarak gazetece olmak adına gazetecilik bölümüne geçip, bu bölümden mezun oldu.

Daha önce CNN TÜRK’te çalışan Deniz Bayramoğlu’nun detaylı biyografisine ulaşmak için dilerseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu