Magazin

Jet Sosyete hayranlarına kötü haber! Tamamen final yaptı!

Jet Sosyete, Gürse Birsel’in bir başka harika eseri daha final kararı alarak ekranlara veda ediyor. 3 yıl önce çekimlerine başlanılan ve 3 sezondur bir şekilde bugünlere kadar gelen jet sosyete koronavirüs nedeniyle daha fazla dayanamayarak final yapma kararı aldı.

Daha önce 120 dakikanın üstünde çekim süresi olduğundan dolayı Gürse Birsel senaryo yetiştirmekte zorlandığından mütevellit dizinin süresi 60 dakikaya düşürülmüştü. Önce star tv ile başlayan dizinin yayın hakları Puhu TV ile devam etti ve 3. sezon bölümleri ile olarak internet üzerinden yayınlandı.

Birkaç hafta sonra da olsa yine Star TV’de 3. sezon bölümleri yayınlanan jet sosyete koronavirüs nedeniyle set çekimlerini iptal etmiş, evde her oyuncunun çektiği videolarla yeni bölümler hazırlanmaya çalışılmıştı fakat bu da pek başarılı olmayınca dizi erken final yapma kararı aldı.

Jet Sosyete 6 Mayıs 2020’de yayınlanan son bölüm ile ekranlara veda etti.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu