Eğitim

EBA TV işaret dili dersleri ile kendinize iyilik yapın

İşaret dili, toplum olarak herkesin üzerine vazife olmasa da her yerde en az birkaç kişi tarafından bilinmesi gereken bir dildir. Çünkü yaşadığınız bölgede işaret dili ile konuşmak zorunda olan insanlar olabilir ve onlarla iletişim halinde olmak hem onlar için hem sizin için iyi olacaktır.

ÜCRETSİZ İŞARET DİLİ DERSLERİ

Milli eğitim bakanı Ziya Selçuk bugün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda uzaktan eğitim dersleri için kurulan TV kanallarından EBA’da bundan böyle işaret dili derslerinin de olacağını paylaştı. Tüm dersler ücretsiz olup, ücret talep edilmemektedir.

Ziya Selçuk yaptığı paylaşımda eğer küçükken size de işaret dili öğretilmiş olsaydı bugün ağzınıza gerek kalmadan ellerinizle konuşabileceğinizi belirtti.

Ziya Selçuk EBA işaret dili dersleri
Ziya Selçuk EBA işaret dili dersleri

KENDİNİZE BİR İYİLİK YAPIN

Bir dil öğrenerek kendinize yeni bir şeyler eklemek ve çevrenize iyi bir şeyler yapmak için siz de EBA TV’de öğrenci olmasanız bile işaret dili derslerini takip ederek, konuşamadığınız zamanlarda parmaklarınızla, ellerinizle bir şeyleri anlatabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu