Magazin

Can Yaman ile yeni dizi öncesi karantina çılgınlığı

Son zamanda instagram üzerinden birçok ünlü isimle ilgili özel görüşmeler veya fotoğraflar “ifşa” başlığıyla yayınlanarak, küçük düşürülmeye çalışılıyor veya tam tersi paylaşan kişi PR yaparak takipçi toplamaya çalışıyor.

Son olarak ifşa olarak başlık atılan ünlü isimlerden biri de Can Yaman oldu. Can Yaman’ın yaz aylarında yayınlanacak bay yanlış dizisi ile alakalı haberler dolaşırken yani Can Yaman şu aralar popülerken ifşa edilmiş olması da dikkatlerden kaçmadı.

Mesajları ifşa eden kişinin Enise adında biri olduğu iddia ediliyor. Paylaşılan mesajlarda Can Yaman’ın “benim takipçi kitlem böyle” diyerek saç stilini değiştirmediğini söylemesi ise özellikle gösterilmiş. Bunu paylaşan Enise “yine bir karantina çılgınlığı” diyerek resimlerin üzerine yapıştırmış.

Can Yaman’ın paylaşılan ekran görüntülerinde ısrarcı olması ve canlı beni gördüğünde fikrin dğeişebilir demesi ise şaşırttı.  Can Yaman’ın bay yanlış oyuncuları ile alakalı detaylara ulaşmak için linke tıklayınız.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu