Gündem

Buket Aydın 7 yıllık eşi Erce Baykal ile boşandı

Kanal D ana haberleri sunan Buket Aydın geçtiğimiz gün hem instagram hem de twitter üzerinden 16 yıllık mesleğini kendi isteği ile bıraktığını takipçileri ile paylaşmıştı Artık Kanal D’nin ana haberlerini sunmayacağını söyleyen Buket Aydın’ın bu ani kararının arkasında ne olduğunu kimse bilmiyor.

Bugün de sosyal medyada Buket Aydın ile 7 yıldır evli olduğu eşi Erce Baykal ile boşandığı konuşuluyordu. Henüz boşanma davası devam eden Buket Aydın ile alakalı bugün Biz10TV’de bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

biz10tv buket aydin belcika tv
biz10tv buket aydin belcika tv

İddiaya göre Belçika kökenli bir şirketin Türkiye’de medya sektörüne gireceği ve bu medyanın da başında tecrübeli ve yaptığı işin hakkını veren Buket Aydın’ın olacağı ifade edildi. Ne kadar doğrudur tartışılır fakat bir başka iddia da Ersoy Dede tarafından ortaya atıldı.

Star’da yazan Ersoy Dede Buket Aydın ile alakalı olarak ekranlardan çok uzak kalmayacağını ve yeni yayın döneminde bomba gibi bir projede yer alacağını söyledi.

ersoy dede buket aydin yeni kanal
ersoy dede buket aydin yeni kanal
HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu