Gündem

Sevilay Yılman: Fatih Tezcan beni arayarak tehdit etti

Geçtiğimiz gün Fatih Tezcan’ın sosyal medyada viral olan videosu nedeniyle kendisi hakkında cumhuriyet başsavacılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Bunun üzerine sosyal medyadan bazı gazeteciler Fatih Tezcan’ın kendisini tehdit ettiğini iddia etti ve bunlardan birisi de HaberTürk’te yazan Sevilay Yılman (Sevilay Yükselir) oldu.

Sevilay Yılman, bugünki köşesinde Fatih Tezcan ile alakalı bir paylaşımı RT ettiği için kendisini aradığını ve açık açık tehditler savurduğunu söyledi. Köşesinde birileri bu adama burasının Türkiye cumhuriyeti olduğunu, muz cumhuriyeti olmadığını öğretsin diyerek konuyu kapattığını görüyoruz.

Fatih Tezcan‘ın birçok defa Mustafa Kemal Atatürk’e yaptığı hakaretler nedeniyle davaları devam editorken bu defa da sosyal medyada Erdoğan’a birşey olursa yani bir darbe olursa kimlerin listelerinin elimizde olduğunu biliyor musunuz minvalinde sözler sarf etti.

Bu sözlerinden dolayı hakkında soruşturma başlatılan Fatih Tezcan ile alakalı Sevilay Yılman da köşesinde kendisini aradığını ve tehdit ettiğini, savcılığın bunu da göz önünde bulundurmasını köşesinden duyurdu.

12 Mayıs 2020’de Fatih Tezcan twitter üzerinden yaptığı yayınla sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu