Magazin

Onur Saylak ve sevgilisi Gözde Yılmaz bebek bekliyor

Kuzgun dizisinde son olarak ekranlara çıkan Onur Saylak daha önce Tuba Büyüküstün’den 2 çocuk sahibi olmutşu. Bugün twitter’da dolaşan dedikodulardan bir tanesi de Onur Saylak’ın baba olacağıydı.

3 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi Gözde Yılmaz’da 3. çocuğunu bekleyen Onur Saylak’ın yeniden baba olacağını ise sevgilisi kendisine söyledi.

Daha önce ikizleri olmuştu

Gönülçelen dizisinde birlikte rol aldığı Tuba Büyüküstün ile evlenen ve 6 yıllık birlikteliğin içine bir de ikiz bebek yerleştirmişlerdi.

İkiz bebeklerinin adlarını Maya ve Toprak koyan Onur ve Tuba çifti daha sonra 6 yıllık evliliğin ardından anlaşamadıkları için ayrılmışlardı.

Henüz evlenmedikleri detayı ön planda olurken bebek doğduktan sonra veya doğmadan önce Onur Saylak ile Gözde Yılmaz’ın evlenip evlenmeyeceği bilinmiyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu