Magazin

Larissa Gacemer anne olamıyorum diyerek isyan etti

Burak Gacemer'in Brezilya'lı Manken eşi Larissa Gacemer Dayanamadı!

Burak Gacemer ile evli yabancı manken Larissa Gacemer instagram hesabından kendisine sürekli neden çocuk yapmıyorsunuz veya çocuğunuz neden yok şeklinde yöneltilen sorulara bir video yayınlayarak cevap verdi.

Konuşmasına “güzel insanlar” diye başlayan larissa gacemer bu konuda yapılan yorumların artık iyi niyetli olmadığını, insanların saygısızca ve kötü niyetle çocuklarının neden olmadığını sorduklarını ve çirkin yorumlar yaptığını söyledi.

Doğuştan gelen bir sağlık sorunu nedeniyle anne olamayacağını söyleyen ünlü manken hem kendisi için hem de anne olamayan diğer insanlar adına bu tarz konuşmaların yapılmaması gerektiğini düşünerek “yeter artık” dedi.

Burak’la evlendiklerinde kendisinin sağlık sorununu bilmesine rağmen çok defa denediklerini, tedavi olduklarını fakat herşeye rağmen çocuklarının olmadığını söyleyen Larissa Gacemer’e Hazal Kaya da sosyal medya hesabından destek verdi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu