Magazin

Taylor Swift yeni saç modeli ile çok konuşuldu

Eski konseri ile Amerika'nın en çok merak edilen konusu oldu

Birçok ünlü gibi dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift de karantina günlerinde saçlarıyla oynamayı seviyor gibi görünüyor çünkü sürekli değişik saç renkleri ile fotoğraflar paylaşan ünlü şarkıcı bu defa en parlak saç rengi ve ilginç saç modeli ile hayranlarının beğenisini almayı başardı.

Pastel pembe rengi trendi ile birlikte parlak mavi çizgileri de sarı saçlarına eklemeyi unutmayan şarkıcı bugün Amerika’da en çok aratılan isimlerden oldu. Oldukça başarılı bir bakış açısı ile birlikte taylor swift’in yeni saç modelini sizin de beğeneceğinizi düşündük.

Elbette Taylor Swift’in Google’da amerika geneli en çok aratılma nedeni değişik saç renkleri değildi. Daha önceki konserlerinden “City of Lover” bir televizyon kanalında yayınlandığı için tanıtım yaptı. Bu tanıtımı yaparken de ilginç bir saç stili ile fotoğraf paylaştı.

Şarkıcının saç rengi için hangi ürünleri kullandığını elbette bilemeyiz fakat sprey ile saçlarını boyadığını tahmin ediyoruz. İnstagram’da paylaşılan bu 2 fotoğraf için 1 gün içerisinde 2 buçuk milyondan fazla beğeni geldi.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu